KOKIE YRA INTEGRUOJAMI ŠALDYTUVAI?

Integruojami šaldytuvai yra kelių rūšių: integruojami šaldytuvai po stalviršiu, šaldytuvai įmontuojami į nišą, integruojami šaldytuvai į spinteles ar spintas. Integruojami šaldytuvai dažniausiai naudojami mažose virtuvėse, kai yra nedidelės gyvenamos erdvės.

Integruojami šaldytuvai, montuojami po stalviršiu (82 cm), A+ energijos klasė. Tokie integruojami šaldytuvai yra 130 litrų talpos, jų triukšmingumas 38 dB(A).  Integruojami šaldytuvai yra ir modernūs – dažniausiai juose yra ir automatinis atitirpinimas, dėklas 6 kiaušiniams, o jų svoris – 32 kg.  Integruojami šaldytuvai yra aukštos kokybės, ką patvirtina ir faktas, jog garantija suteikiama 24 mėnesiams.

Integruojami šaldytuvai – talpūs šaldytuvai visai šeimai. Integruojami šaldytuvai nepakeičiami pagalbininkai žmogui, kuris gyvena vienas, ar mažai šeimai. Šaldytuve ilgą laiką galima laikyti visada šviežių ir skanių maisto produktų atsargas ir negaišti laiko dažnai apsiperkant. Integruojami  šaldytuvai turi talpų šaldytuvo skyrių bei šaldiklį, o jo kompaktiškas dizainas tikrai tiks vidutinio dydžio virtuvei. Integruojami šaldytuvai yra šiuolaikiški, jūsų patogumui gali būti keičiama durų atidarymo kryptis.

Galimybė perkabinti duris leis Jums pakeisti šaldytuvo durų atsidarymo kryptį. Ši savybė labai pravers, jei Jūsų virtuvė yra nedidelė ar Jūs norite įmontuoti integruojamą šaldytuvą į jau turimą virtuvės baldų komplektą. Integruojami šaldytuvai  A+ – ekonomiškas variantas. Vadovaujantis Europos Sąjungos ekologiško projektavimo koncepcija, A+ energijos sąnaudų klasės integruojami šaldytuvai taupo elektros energiją, saugo ekologinę pusiausvyrą ir vis vien efektyviai atlieka įprastam šaldytuvui būdingą funkciją –  integruojami šaldytuvai ilgą laiką išlaiko skirtingus produktus šviežius, išsaugoja juose vitaminus ir maisto produktų skonį.

Integruojami šaldytuvai gali būti itin kompaktiški šaldytuvai. Reikalingi nesunkūs, ergonomiški ir ekonomiški integruojami šaldytuvai nedidelei virtuvei namuose ar sodyboje? Jums nebeužtenka vietos Jūsų įprastame šaldytuve ar dairotės mažo šaldytuvo-mini baro? Nėra nieko paprasčiau! Integruojami  šaldytuvai, kurie saugos maisto produktų šviežumą, išvaizdą ir skonį, be to, neužims daug vietos ir taupiai naudos elektros energiją. Kai kurie šiandienos integruojami šaldytuvai yra daugiau nei vienas šaldiklio skyrius. Tokiuose šaldytuvuose lengviau tvarkingai sudėti maisto produktus, tad nebeteks susidurti su varginančiomis paieškomis to riestainių tešlos maišelio, kuris „kažkur yra“.

Kai kurie integruojami šaldytuvai  netgi yra keičiami stalčiai, kuriuose pagal poreikį galima nustatyti temperatūrą šviežiam ar šaldytam maistui. Taip pat galite paieškoti šaldomųjų stalčių, kuriuos galima integruoti po spintele ar netgi kitoje patalpoje. Integruojami  šaldytuvai gali būti įmontuoti paruošiamojoje zonoje virtuvėje, kur laikysite vaisius ir daržoves, arba šalia viryklės, kad iš jo ištrauktą mėsą iš karto galėtumėte ruošti. Įmontavus integruojamą šaldytuvą darbo kambarėlyje ar netgi miegamajame, galite po ranka laikyti gėrimus ar užkandžius. Integruojami šaldytuvai sukelia komfortą ir patogumą visai šeimai. Už solidžią sumą galite nusipirkti integruojamą šaldytuvą su televizoriumi ar skaitmeniniu fotorėmeliu durelėse. Ateityje šaldytuvuose bus integruojama prieiga prie interneto ar MP3 grotuvo ar telefono įkrovimo modulis.