Kaip tinkamai imti kreditą?

paskolosGreitųjų paskolų išdavimas dabar dar griežtesnis, todėl ieškantiems kažkokio finansavimo šaltinio pirmiau siūloma peržiūrėti savo finansinę situaciją – nuo jos priklauso ar jūs galėsite gauti finansines paslaugas ar ne. Saugipaskola.lt rekomenduoja neskubėti su pinigų skolinimusi, nes dabar yra daug finansinių įmonių, kurios teikia paskolas įvairiomis sąlygomis. Ne tik greitųjų kreditų bendrovės šiuo metu teikia paskolas – jūs galite rinktis ir kur kas priimtinesnius pasiūlymus. Kas liečia paskolas teikiančias bendroves, jų paslaugomis siūlytume naudotis tuo atveju, jeigu kitur pigesnių kreditų jau neberandate. Žinoma, teks šiek tiek laiko skirti ir tų pasiūlymų paieškai, bet nepamirškite – viską reikia daryti atsakingai, nes po to užgriuvusios bėdos gali kaip reikiant jums pakenkti.

Jeigu norite skolintis internetu, jokiu būdu nerekomenduojame rinktis trumpalaikių paskolų įmones, kurios skolina mėnesio laikotarpiui ir leidžia klientui pratęsti terminą sumokant atitinkamą mokestį. Kodėl? Paprasčiausiai, jūs turėsite grąžinti gana nemažą sumą – kitą mėnesį turėsite grąžinti visą kredito sumą ir dar palūkanas, o jeigu negalėsite to padaryti, jums teks mokėti pratęsimo mokestį, kuris leis atidėti grąžinimą dar vienam mėnesiui. Tokia galimybe dažniausiai galima pasinaudoti neribotą kiekį kartų. Ką tai reiškia? Trumpalaikę paskolą grąžinti yra labai sunku, todėl tokios trumpalaikių paskolų įmonės pelnosi iš asmenų, kurie iškart negali grąžinti kredito. Trumpai tariant, jos kiekvieną mėnesį gaus pratęsimo mokesčius, kurie nėra maži, o jūs vis tiek būsite skolingi tol, kol iškart nesumokėsite visos priklausančios sumos.

Su ilgalaikių paskolų teikėjais viskas yra kiek kitaip. Jeigu galvojate, kad kitą mėnesį visos kredito sumos tikrai nepajėgsite grąžinti, tai jums bet kokiu atveju reikia rinktis ilgalaikes paskolas. Čia matomas akivaizdus skirtumas: ilgalaikis kreditas grąžinamas dalimis. Jo įmoką sudaro beveik tokia pati suma, kuri būna trumpalaikių kreditų teikimo bendrovėse kai tenka pratęsti paskolą mėnesiui. Ilgalaikę paskolą jūs grąžinate mokėdami vienodas įmokas nurodytą terminą, o kai sumokate paskutinę įmoką – viskas, jūs jau būnate grąžinę paskolą. Trumpalaikių kreditų grąžinimui jūs mokėsite tokias pačias įmokas, bet nebūsite laikomi atsiskaičiusiais jeigu nesumokėsite kredito sumos.

Šaltinis: Vivacredit.lt