Kaip atsikratyti paskolų?

skolosPrasiskolinimas jau pradėjo kelti stresą? Tokias problemas išspręsti nėra sudėtinga tiems, kurie vadovaujasi tam tikrais patarimais. Kreditum.lt pataria atidžiau skaičiuoti kiekvieną išleistą centą, o turimas paslaugas tinkamai išanalizuoti. Kai kurie žmonės, patekę į blogą situaciją, net nebando iš jų kapanotis pagal esamas galimybes. Tai dažniausiai lemia būtent nesidomėjimas kaip tinkamai planuoti biudžetą. Kiekvienam žmogui yra nemažai galimybių greitai atsikratyti skolų, tik čia reikia ir šiek tiek pastangų bei laiko. Jeigu jūsų didžiausios problemos kyla būtent iš turimų paskolų ar kažkokių lizingo paslaugų, tai neturėtumėte taip smarkiai graužtis – iš padėties išeičių visada yra.

Jeigu jūs dabar sunkiai grąžinate kreditus, kuriuos paėmėte internetu, tai jums derėtų atidžiau pažiūrėti į savo sudarytas paskolos sutartis. Taip pat reikėtų pažiūrėti kokias skolos grąžinimo galimybes siūlo kredito bendrovės. Pirmiausia, jeigu didžioji dalis paskolų yra būtent trumpalaikiai kreditai, kuriuos turėjote grąžinti jau po mėnesio, tai šią problemą išspręsti nėra sudėtinga. Matote, tokios mėnesio paskolos yra labai rizikingos ir nerekomenduojamos. Kodėl? – negalint grąžinti visos paskolos sumos po mėnesio, klientui yra sudaroma galimybė atidėti mokėjimą dar mėnesiui neribotą kiekį kartų. Tai reiškia, kad jūs itin ilgai mokėsite pratęsimo mokesčius, bet skolos taip ir nenusikratysite. Jums tokiu atveju reikia trumpalaikį kreditą pakeisti į ilgalaikį. Galite imti paskolą ir keliems metams – šitaip žinosite, kad kažkada vis tiek skola pasinaikins. Žinoma, daug ką lemia ir kredito reitingas, bet jeigu skolinimosi galimybės nėra išnaudotos, tada tikrai turėtumėte pasiskolinti didelę sumą ilgam laikotarpiui ir ja padengti trumpalaikes paskolas.

Toks būdas yra vienas geriausių, nes neretai bendra mokama suma kiekvieną mėnesį  būna gerokai mažesnė nei tie visi pratęsimo mokesčiai. Tuo labiau, kad ilgą laiką mokant tokias įmokas, galiausiai sueina terminas kai įmokų nebereikia mokėti – baigiasi kredito sutartis ir jūs būnate visiškai iki galo atsiskaitę. Tai vadinama refinansavimo galimybe, kuria šiais laikais pasinaudoja daug atsakingų asmenų, bandančių kuo greičiau išlipti iš finansinės duobės. Pasidomėkite tokia galimybe.

Šaltinis: kreditaijums.lt