Greitieji kreditai visada gali būti grąžinami derybų būdu

greitieji kreditaiLietuvoje veikiančios žiniasklaidos priemonės vis dažniau pastebi ir išryškina blogiausias greitųjų kreditų bendrovių savybes, tačiau reikėtų pastebėti, kad viešumoje vis mažiau yra užsimenama apie šių bendrovių siūlomus privalumus. Ne vien bankai gali skolinti geromis sąlygomis – šie kredito teikėjai pabrėžia, kad greitieji kreditai šiuo metu gali būti išduodami ir nemokamai. Tiesa, nemokami kreditai suteikiami tik ribotam laikotarpiui. Besidomintiems finansų rinka, siūlytume labiau pasigilinti į šių bendrovių siūlomas nuolaidas paskoloms – galbūt ateityje ir jums teks pasinaudoti šiomis finansavimo paslaugomis.

Lietuvoje sparčiai besiplečiant vartojimo kredito davėjų sąrašui,  pastebima, kad su lyg kiekvienu nauju kreditoriumi atsiranda ir naujų pasiūlymų vartotojams. Spėjama, kad tokie pokyčiai dažniausiai vyksta siekiant iš rinkos išstumti silpniausius žaidėjus. Šiuo metu didžiausios greitųjų kreditų bendrovės skolina nemokamai jau nebe vieno mėnesio, o būtent dviejų laikotarpiui. Pamenate, kuomet vos ne kiekvienoje svetainėje buvo galima matyti reklamas, kuriose teigiama, kad kreditą nemokamai galima gauti 30 dienų? Dabar šis laikotarpis yra prailgintas, todėl nauji klientai gali skolintis ir 60 dienų laikotarpiui be jokių palūkanų. Visgi, tai, yra ne trūkumas, o privalumas, kurio žiniasklaida nenori išskirti.

Nepaisant visų neigiamų kalbų, kredito teikėjai taip pat pažymi, jog kiekvienas klientas visuomet gali spręsti blogas situacijas derybomis. Tai reiškia, kad kai kurie žmonės yra tiek įbauginti, jog jie nė nežino, kad su kredito teikėju jie visada gali derėtis dėl lengvesnio skolos grąžinimo. Galbūt iš dalies kalti yra ir patys kredito teikėjai – jie tokios informacijos nenori išskirti kaip privalumo. Jeigu jūsų finansinė situacija yra nepavydėtina, tada siūlytume nedelsiant kreiptis į kredito teikėją – nemaža tikimybė, kad jis sutiks atidėti kredito įmokas ar kaip nors kitaip bandys spręsti situaciją, jog ji būtų naudinga abiems pusėms. Turite žinoti, kad komplikuotų situacijų metu, vartotojai gali į pagalbą pasitelkti ir tam tikras asociacijas.

Toms asociacijoms priklausantys kredito teikėjai yra lengviau sukalbami – derybas padeda vesti trečiosios šalys. Jeigu jums tenka derėtis dėl lengvesnio skolos grąžinimo, turite žinoti, kad tokios greitos paskolos grąžinimas gali būti palengvinamas pasitelkus būtent tų asociacijų atstovus.