Depiliacija lazeriu

depiliacija lazeriuDepiliavimosi priemonių pasiūla dabar yra didelė, tačiau pastebima, kad vis daugiau moterų bei vyrų renkasi specialias procedūras, kurios plaukais ir mažyčiais plaukeliais padeda atsikratyti ilgesniam nei kelių dienų laikotarpiui. Depiliacija lazeriu yra gerokai populiaresnė procedūra už depiliaciją vašku ar kitomis priemonėmis. Lazerinės technologijos yra netgi saugesnės už kai kurias priemones. Moterys dažniau susiduria su skutimosi problemomis, todėl joms priemonių reikia daugiau. Įprastai dauguma dailiosios lyties atstovių nevengia išbandyti naujovių, todėl matoma, kad daug jų susidomi ir įvairiais depiliaciniais kremais bei putomis, kurios pačios pašalina plaukus vos jas užtepus ant plaukuotos vietos. Ar tokios medžiagos yra saugios naudojimui?

Gydytojai – dermatologai pabrėžia, kad tie depiliaciniai kremai ne visada yra saugūs naudojimui. Juose yra įvairių cheminių medžiagų, kurios kartis sukelia įvairius šalutinius poveikius. Pavyzdžiui, pirmą kartą naudojančios depiliacinį kremą, kartais skundžiasi, jog toje pateptoje vietoje ima perštėti oda, atsiranda niežulys arba smarkūs bėrimai. Taip yra todėl, kad kai kurių žmonių oda yra jautresnė, todėl ji netoleruoja tam tikrų medžiagų. Norint išvengti tokių nemalonumų, jums reikėtų rinktis kiek labiau tradicinius būdus plaukų šalinimui.

Depiliacija lazeriu, vašku ar tiesiog plaukų skutimas yra vienos saugiausių procedūrų, kurios padeda atsikratyti nereikalingų plaukų. Depiliavimas vašku nėra toks efektyvus, kaip pasitelkiant lazerines technologijas, nes po procedūros gali likti plaukeliai tose vietose, kur vaškas odos nepasiekė. Tai taipogi ir ganėtinai skausminga procedūra, ypač jeigu plaukai yra ilgi. Lazerinės technologijos nesukelia jokių skausmingų pojūčių – visos procedūros metu jūs galbūt jausite nebent tik malonią šilumą. Depiliacijos vašku yra ir kiek brangesnės, nes ten naudojamos specialios medžiagos. Lazerinės technologijos nenaudoja jokių medžiagų, todėl čia viskas priklausys nuo procedūros laiko bei plaukų šalinimo ploto dydžio.

Besidomintiems depiliacija lazeriu, siūlytume pamiršti tuos pirkinius, kurie reklamuojami įvairiuose kanaluose. Ten siūlomi prietaisai, kurie neva visiškai pašalina plaukelius nuo įvairių kūno vietų. Lazerinė procedūra turi būti atliekama tik gydytojų – dermatologų, o tai reiškia, kad ir technika turi būti naudojama pagal visus saugumo standartus.